FMG YAPI 2011 yılında sektöre PVC ve Alüminyum kapı-pencere aksesuarları ve yan malzemeleri satışında hizmet vermek üzere kurulmuş, ilerleyen yıllar içerisinde ürün çeşitliliğini ve satış kalemlerini arttırarak bünyesine panjur, sineklik, küpeşte profil ve aksesuarlarını da dahil etmiştir. 1500 m2 kapalı alanımız ve geniş araç parkurumuz ile yüksek kalitede iyi hizmet politikamız doğrultusunda sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Konusunda lider markaların yüksek kalitede, güvenli ve kullanışlı aksesuarlarının temini için çözüm ortağınız olma yolunda uzman ve tecrübeli pazarlama ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

FMG YAPI‘nın kalite hedefi; Rekabetçi piyasa şartlarında taahhütlerini mümkün olan en kısa zamanda tamamlamak, işveren beklentilerini eksiksiz karşılamak ve profesyonel personeli ile müşterilerine sunduğu hizmeti optimum olarak en üst noktalara taşımaktır. FMG YAPI kalite sürekliliğinin ancak değişen ve gelişen müşteri taleplerinin, doğru ve ekonomik şekilde tamamlanmasıyla olacağının bilincindedir. Bu amaçla FMG YAPI malzeme tedarikçilerini özenle seçer ve onlarla kurmuş olduğu stratejik iş ilişkilerini daha iyiye götürmek için çaba harcar. FMG YAPI iş sürecindeki kritik noktaları tespit ederek hata ve uygunsuzlukları önleyici tedbirler alır. Teknolojik gelişmeleri takip eder ve çağdaş uygulamalarla hizmet kalitesini arttırır.

Samimi ve güler yüzlü yaklaşım ile doğru bilgilendirilme, makul fiyat politikası, güvenli alışveriş, hızlı teslimat ve satış sonrası destek ile güvenin kolayca olduğu adres olan FMG YAPI her geçen gün sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

Bazı Değerlendirmelerimiz
Zamanında Teslimat 100%
Sürdürülebilirlik 100%
Fiyat/Kalite Oranı 100%

12

YILLIK
TECRÜBE

2011 yılından beri
güven ve kalite
anlayışı ile hizmet veriyoruz.